- Make: Rolex
- Model: Lady-Datejust 28
- Reference: 279381RBR-0028
- Diameter: 28mm
- Case material: Everose Rolesor – combination of Oystersteel and 18k Everose Gold
- Bezel Type: Fixed
- Bezel Color: Pink with diamonds
- Bezel Material: Polished 18kt Everose gold bezel set with 46 diamonds
- Crystal: Scratch-resistant sapphire, Cyclops lens over the date
- Movement: Perpetual, mechanical, self-winding
- Bracelet Type: Oyster, flat three-piece links
- Bracelet Material: Everose Rolesor – combination of Oystersteel and 18k Everose Gold
- Clasp: Folding Oysterclasp with Easylink 5 mm comfort extension link
- Water resistance: Up to a 100m/330ft (10 ATM)
- Warranty: Balance of Rolex International Warranty
Rolex Lady-Datejust 28, 18k Everose Gold, Ref# 279175-0026
Rolex Lady-Datejust 28, 18k Everose Gold, Ref# 279175-0018
Rolex Sky-Dweller 42mm, Oystersteel and 18k White Gold, Ref# 326934-0005
Unworn Rolex GMT-Master II Bruce Wayne, Jubilee, Ref# 126710grnr-0003
Rolex Lady-Datejust 28, 18k Yellow Gold, Ref# 279178-0004
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Stainless Steel Blue Dial 15551ST.ZZ.1356ST.02
Rolex Lady-Datejust 28, 18k Yellow Gold, Ref# 279178-0003
Hublot Big Bang Original Gold Ceramic 44mm, Ref# 301.PB.131.RX
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver Special Edition Watch-Orange Dial 42mm-15710ST.OO.A070CA.01